مجموعه ای بی نظیر برای یادگیری زبان آلمانی در 90روز - نسخه صادراتی

این مجموعه برای شروع موفقیت شما در یادگیری زبان آلمانی کافی است

شامل تمركز و تقويت حافظه در ضمن يادگيري ! تكرار مطالب در فواصل زماني مختلف !
برگرفته شده از جديدترين متد آموزشي روز جهان ، مقدماتی تا پیشرفته

خرید آموزش زبان آلمانی

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

خرید پستی

فقط  35000 تومان!          شماره مجوز: ۱۱-۳۴۵۷۶۲۳

با این مجموعه استثنایی در 90 روز زبان آلمانی را به صورت کامل فرا بگیرید

اهميت ضمير خوداگاه و ناخوداگاه در كسب موفقيت

 ضمير خوداگاه و ناخوداگاه – اهميت آن در كسب موفقيت
 
براي يادگيري يك زبان ، نياز به اراده ي قوي و پايدار است ، براي همين است عشق به يك زبان خاص باعث مي شود سريع تر و بهتر آنرا فرا بگيريم و هرگز از خاطرمان نرود.
در مقاله ي  روانشناسي زير كه در قسمت روان شناسي آموختن زبان خارجي آورده ايم ، شما اهميت ضمير ناخوداگاه را در كسب موفقيت خواهيد فهميد ، پس به ياد داشته باشيد :
” بيان اين كلمات و عبارات بيان يك خواسته است و خواسته هاي ما تقاضا هاي ما از خداوند است “


برچسب‌ها: ،


برای دیدن ادامه مطالب اینجا کلیک کنید
| ۱۲:۰۰:۰۰ | نويسنده : آموزشكده آلماني | نظرات (0)

آلمان

آلمان (به آلماني: Deutschland) با نام رسمي جمهوري فدرال آلمان (به آلماني: BRD:Bundesrepublik Deutschland)، كشوري در قاره اروپا با پايتخت برلين است. آلمان از شمال با درياي شمال، دانمارك و درياي بالتيك، از شرق با لهستان و جمهوري چك، از جنوب با اتريش و سوئيس و از غرب با فرانسه، لوكزامبورگ، بلژيك و هلند مرز دارد.[۱] مساحت آن ۳۵۷۱۲۱٫۴۱ كيلومتر مربع است و با ۸۲ ميليون نفر، پرجمعيت‌ترين كشور اروپا است.[۲][۳]

اولين حضور جامعهٔ انساني در سرزمين آلمان به ۵۰۰ هزار سال پيش و انسان‌هاي نئاندرتال بازمي‌گردد. رمي‌ها اولين گروه از انسان‌هاي متمدن بودند، كه در آلمان ساكن شدند. تا سال ۸۰۰ ميلادي آلمان حكومت مقتدري نداشت و مورد تاخت و تاز همسايه‌ها بود. در اين سال شارلماني توانست كشورهاي رم را متحد كند، اما اين اتحاد كوتاه مدت بود. از سرزمين‌هاي متعلق به وي، سه پادشاهي شكل گرفت، كه يكي از آن‌ها به آلمان امروزي ختم مي‌شود. اولين پادشاه آلماني‌زبان در اين سرزمين، لودويگ شاه آلماني بود. ديگر كشورها از آن پس، مردم اين سرزمين را با زبان آلماني مي‌شناختند. پس از اين دوره، حكومت به امپراطوري مقدس روم رسيد، اين دوره كه شامل قرون وسطي مي‌شود با قدرت گرفتن كليساي كاتوليك همراه بود. ظهور كليساي پروتستان و مارتين لوتر را مي‌توان از رويدادهاي مهم آن زمان برشمرد. پس از آن در اوايل قرن ۱۹ام امپراطوري پروس از اتحاد مناطق آلماني در كنگره وين شكل گرفت. با پايان جنگ جهاني اول، قيصر مجبور به استعفا شد، اين دوره تا برآمدن فاشيسم را دوران جمهوري وايمار مي‌نامند. با بدتر شدن وضعيت اقتصادي در آلمان پس از جنگ جهاني اول و گسترش نژادپرستي، حزب نازي در اين كشور به قدرت رسيد. اين حزب تا پايان جنگ‌جهاني دوم و شكست آلمان در اين كشور حاكم بود. پس از جنگ‌جهاني دوم، كشور آلمان، به دو قسمت شرقي و غربي تقسيم شد، تا در سال ۱۹۹۰ آلمان غربي و شرقي متحد گشته و جمهوري فدرال آلمان را تشكيل دهند.[۴][۵]


برچسب‌ها: ،


برای دیدن ادامه مطالب اینجا کلیک کنید
| ۱۲:۰۰:۰۰ | نويسنده : آموزشكده آلماني | نظرات (0)

همه چيز در مورد زبان آلماني

زبان آلماني از زبان‌هاي هندو-اروپايي و عضوي از شاخه غربي خانوادهٔ زبان‌هاي ژرمني است و زبان‌هاي انگليسي، سوئدي، نروژي، هلندي، فريسي، ييديش و دانماركي نزديكي با آن دارند.

تاريخچه
زبان آلماني در سير تحول تاريخي خود گويا به بخش عمده‌اي از ويژگي‌هاي دستوري و نيز واژگان بومي ژرمني وفادار مانده و آن‌ها را در دستگاه دستوري و واژگاني خود زنده نگاه داشته‌است.


برچسب‌ها: ،


برای دیدن ادامه مطالب اینجا کلیک کنید
| ۱۲:۰۰:۰۰ | نويسنده : آموزشكده آلماني | نظرات (0)

دانلود فايلهاي صوتي آموزش زبان آلماني در سفر german in flightدر اين پست مي توانيد فايلهاي صوتي German In Flight را دانلود كنيد. اين سري فايلها سعي ميكنند شما رو با اصطلاحات و جملات ساده ي آلماني آشنا كنند تا در يك سفر كوچولو به يك كشور آلماني زبان بتونيد از اصطلاحات آلماني استفاده كنيد و مشكلات ريزه ميزه تون را در سفر حل كنيد. همچنين براي زبان آموزان ، اين سري كمك زيادي به بهبود مكالمه تون ميكنه.


برچسب‌ها: ،


برای دیدن ادامه مطالب اینجا کلیک کنید
| ۱۲:۰۰:۰۰ | نويسنده : آموزشكده آلماني | نظرات (0)

تمرينات زبان آلماني در زندگي روزمره

نامه شكايت به مديريت ساختمان
متن
يوناس بايد براي دوره بعدي كلاست نامه تنظيم كند. در اينترنت بدنبال نمونه‌هايي مي‌گردد وبا كنكاشي نمونه هاي زير را پيدا م آلماني يك شكايي‌كند.


برچسب‌ها: ،


برای دیدن ادامه مطالب اینجا کلیک کنید
| ۱۲:۲۴:۰۰ | نويسنده : آموزشكده آلماني | نظرات (0)